ul. Nowoursynowska 136, 02-797 Warszawa

Rejestracja Online

Wybierz gabinet, typ wizyty, ulubionego lekarza. Następnie wyszukaj dogodny termin.

Witamy w naszym Gabinecie

Świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych

Świadczymy szeroki zakres usług stomatologicznych. Przed rozpoczęciem leczenia otrzymasz bardzo szczegółowy plan leczenia wraz z orientacyjnym kosztorysem. Jeśli chcesz się zapisać, skorzystaj z zapisu on-line lub zadzwoń do nas. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej zadzwoń do nas lub odwiedź nasz gabinet osobiście.

Dowiedz Się Więcej o Gabinecie

Zakres Usług Stomatologicznych

Dla czego warto odwiedzić nasz Gabinet?

Gabinet „Stomatologia Pomorska” został otwarty w 2018 roku. Posiadając wiedzę i doświadczenie stomatologiczne zadbaliśmy o to, żeby pacjent był leczony w optymalnych warunkach. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie marki Stern Weber, wykorzystujemy najwyższej jakości materiały stomatologiczne, sterylizujemy narzędzia w nowoczesnym autoklawie. Jakość i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem

Każdy pacjent otrzyma od nas plan leczenia oraz orientacyjny kosztorys leczenia. Jasno i zrozumiale wytłumaczymy Ci na czym polegać będzie leczenie i jaki przewidujemy efekt. To Ty podejmiesz ostateczną decyzję jaką opcję usługi wybierzesz.

Umów się na wizytę

What our video

24/7 Pomoc w nagłych przypadkach

W nagłych przypadkach nie pozostawimy nikogo bez pomocy. W miarę możliwości postaramy się udzielić pomocy stomatologicznej również w godzinach poza pracą gabinetu.

Usługi Stomatologiczna w Przystępnych Cenach

Świadczymy usługi stomatologiczne dostępne dla każdego. Mamy możliwość wyboru materiałów i sposobów leczenia, które najlepiej będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Nasza praca

Dowiedz się jak pracujemy! Poznaj opinie naszych pacjentów, sprawdź jaki jest efekt naszej pracy w galerii „przed/po.

Profesjonalna Kadra

Zbudowaliśmy nasz gabinet w oparciu o wiedzę i doświadczenie pracujących tu lekarzy. Tworzymy profesjonalny zespół ekspertów, którym spokojnie możesz zaufać!.

Patrycja Jeziorska

Lekarz stomatolog

Marcin Sobotka

Chirurg szczękowo-twarzowy, radiolog, diagnosta obrazowy

Katarzyna Wysocka

Lekarz stomatolog

Co Nowego w Gabinecie

Otwarcie Centrum Stomatologii Ursynów

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu. Istnieje możliwość rejestracji wizyty online lub telefonicznie...

Read More

Mamy gaz!

Nasz Gabinet posiada w swojej ofercie znieczulenie z zastosowaniem podtlenku azotu, czyli tzw. "gazu rozweselającego. Ta forma znieczulenia jest szczególnie dedykowana dla dzieci, które mają obawy...

Read More

Opinie pacjentów

Naszą przyjemnością jest tworzyć zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów

Top