ul. Nowoursynowska 136, 02-797 Warszawa

Po dłuższej nieobecności spowodowanej stanem epidemiologicznym, wracamy do Was ze zdwojoną siłą, tęsknotą oraz, co najważniejsze, spełniając wszystkie wytyczne Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Ostatni czas poświęciliśmy na dostosowanie Gabinetu do w/w wytycznych oraz wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa. Zmianie uległy zasady przyjęć pacjentów.

W trosce o Wasze oraz Nasze bezpieczeństwo prosimy o zapoznanie się i stosowanie procedur oraz poleceń dotyczących funkcjonowania Gabinetu:

 

 1. Na wizytę umawiamy się telefonicznie pod numerem telefonu 512-94-00-00, on-line poprzez stronę www.ursynow-stomatologia.pl, przez portal Znany Lekarz oraz mailowo (biuro@ursynow-stomatologia.pl).
 2. Personel podczas rozmowy telefonicznej przeprowadzi z Państwem krótką ankietę dotyczącą Waszego stanu zdrowia, oraz udzieli informacji o pozostałych wytycznych związanych z wizytą w gabinecie. Wywiad epidemiologiczny zostanie powtórzony w dniu wizyty. Bardzo prosimy o podawanie wszystkich istotnych i przede wszystkim prawdziwych informacji o stanie Państwa zdrowia.
 3. Przyjmujemy wyłącznie pacjentów bez żadnych objawów! W przypadku wystąpienia objawów infekcyjnych prosimy o przełożenie wizyty, gdyż ze względu na bezpieczeństwo innych pacjentów i personelu nie będziemy mogli jej przeprowadzić!
 4. Bardzo prosimy o zgłaszanie się punktualnie na wizyty, aby uniknąć gromadzenia się Pacjentów przed gabinetem oraz na recepcji.
 5. Bardzo prosimy o słuchanie i wykonywanie poleceń personelu.
 6. Bardzo prosimy na wizytę oczekiwać przed gabinetem w swojej maseczce oraz w miarę możliwości rękawiczkach, prosimy nie wchodzić do gabinetu. Personel widzi Państwa przez monitoring i w odpowiednim czasie zaprosi do wejścia do gabinetu. Planujemy wizyty w taki sposób, żeby personel miał czas i możliwość dezynfekcji pomieszczeń po każdym pacjencie.
 7. Przed wejściem do gabinetu (w samochodzie, na parkingu) asystentka stomatologiczna zmierzy Państwu temperaturę i oceni ogólny stan zdrowia.
 8. Po wejściu do gabinetu prosimy o zdezynfekowanie rąk – płyn znajduje się przy drzwiach po lewej stronie.
 9. Założenie karty pacjenta, podpisanie oświadczenia RODO i zgody na zabieg odbywa się w gabinecie. W gabinecie również zapłacą Państwo za usługę i umówią się na ewentualną kolejną wizytę.
 10. Na wizytę prosimy zgłaszać się pojedynczo – wyjątkiem są osoby niepełnoletnie, wtedy prosimy o zgłaszanie się z jednym opiekunem.
 11. Informujemy, że toaleta w gabinecie jest nieczynna.
 12. W gabinecie prosimy nie dotykać klamek oraz uchwytów
 13. W miarę możliwości prosimy o płatność bezgotówkową
 14. Prosimy, by decydując się na wizytę w gabinecie wzięli Państwo pod uwagę ogólny stan swojego zdrowia

 

Cieszymy się, że udało nam się dostosować świadczenie usług do wszelkich wymaganych procedur i wytycznych.

Nasz personel po każdym pacjencie jest poddany dezynfekcji, posiada certyfikowane kombinezony, maski ffp2 oraz maski ffp3, maski chirurgiczne, rękawiczki, gogle oraz przyłbice. Lekarze i asystentki są przeszkolone z wyżej wymienionych procedur, do każdego lekarza zostaną przydzielone dwie asystentki, w trakcie zabiegu będzie działała wentylacja mechaniczna powietrza. Po zabiegu zastosowany zostanie proces fumigacji, gabinet zostanie zdezynfekowany oraz przewietrzony.

 

Zapraszamy na wizyty od 11.05.2020 (poniedziałek).

Prosimy o kontakt telefoniczny, jeśli nie uda się Państwu dodzwonić w możliwym najszybszym czasie asystentka oddzwoni do Państwa.

Do zobaczenia

Naszą przyjemnością jest tworzyć zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów

Top