ul. Nowoursynowska 136, 02-797 Warszawa

Zapraszamy do naszego gabinetu!

Centrum Stomatologii „Ursynów” to nowo otwarty gabinet stomatologiczny zlokalizowany w Warszawie dzielnicy Ursynów przy ul. Nowoursynowskiej 136.

Gabinet oferuje bardzo szeroki zakres usług stomatologicznych. Obsługujemy zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt dentystyczny, pracujemy na najlepszych materiałach stomatologicznych. Zatrudniamy wysokiej klasy lekarzy stomatologów, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. W naszych gabinetach każdy pacjent zostanie otoczony należytą opieką medyczną.

Przejdź do galerii

Misja

Naszą misją jest świadczyć najwyższej jakości usługi stomatologiczne, sprawiać, że każdy pacjent wyjdzie z naszego gabinetu w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony.

Chcemy wywoływać zdrowy, biały uśmiech na twarzy naszych pacjentów.

Chcemy edukować najmłodszych pacjentów, wprowadzać ich bezstresowo w proces leczenia. Potrafimy sprawić, by z uśmiechem przyszły na kolejną wizytę.

Nasze wartości

Każdy pacjent jest dla nas ważny. Każdego traktujemy właśnie jako pacjenta a nie tylko jako klienta. Staramy się zrozumieć potrzeby pacjenta, co jest dla niego ważne, jaki ma być efekt naszej pracy.

Szczególną uwagę przykładamy do dzieci. Wiemy jak łatwo jest zrazić dziecko do dentysty przy nie odpowiednim podejściu. Przeprowadzamy wizyty adaptacyjne i przy okazji edukujemy małych pacjentów.

Wierzymy w to co robimy!

Profesjonalna Kadra

Zbudowaliśmy nasz gabinet w oparciu o wiedzę i doświadczenie pracujących tu lekarzy. Tworzymy profesjonalny zespół ekspertów, którym spokojnie możesz zaufać! .

Więcej

Nasza Praca

Dowiedz się jak pracujemy! Poznaj opinie naszych pacjentów, sprawdź jaki jest efekt naszej pracy w galerii „przed/po”.

Więcej

Usługi Stomatologiczne w Przystępnych Cenach

Świadczymy usługi stomatologiczne dostępne dla każdego. Mamy możliwość wyboru materiałów i sposobów leczenia, które najlepiej będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Więcej

24/7 Pomoc w Nagłych Przypadkach

W nagłych przypadkach nie pozostawimy nikogo bez pomocy. W miarę możliwości postaramy się udzielić pomocy stomatologicznej również w godzinach poza pracą gabinetu.

Więcej

Naszą przyjemnością jest tworzyć zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów

Top